Учасники  фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого Дню захисника України і Дню Гідності та Свободи

Шліхта Юлія Василівна

 

ІІ етап Всеукраїнських олімпіад

І місце  з географії

 

ІІ місце з біології

ІІ місце  з німецької мови

 

ІІІ місце з української мови

ІІІ місце з математики

ІІІ місце з історії

ІІІ місце з фізики

 

Мулик Вероніка Петрівна

 

І  місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з іноземної мови (німецька мова)

Тимошів  Артем

Андрійович


ІІІ  місце

в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з математики 

Кравчук Мирослава Степанівна


ІІІ  місце

в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з математики 

 

 

 

Кравчук                        Владислава Степанівна

 

І місце у Всеукраїнському конкурсі знавців української мови

ім. Т. Г.Шевченка

І місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови 

Наші перемоги у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад 2013-2014 навчальний рік

Прізвище, ім’я учня

місце

клас

предмет

учитель

1

Яріш Руслана

1

9

Історія

Скробала Н.В.

2

Яріш Руслана

2

9

Географія

Красножона С.І.

3

Яріш Руслана

2

9

Українська мова

Кавецька М.М.

4

Яріш Руслана

2

9

Біологія

Кавецька Г.Й.

5

Яріш Руслана

3

9

Англійська мова

Данилюк Г.Я.

6

Вуїв Наталія

2

9

Хімія

Кавецька Г.Й.

7

Вуїв Наталія

2

9

Правознавство

Скробала Н.В.

8

Вуїв Наталія

2

9

Астрономія

Вавринюк Л.В.

9

Шліхта Юлія

3

7

Українська мова

Кавецька М.М.

10

Шліхта Юлія

2

7

Фізика

Вавринюк Л.В.

11

Шліхта Юлія

2

7

Математика

Федоришин М.М.

12

Кіндрат Соломія

3

9

Фізика

Вавринюк Л.В

13

Материнський Дмитро

3

9

Трудове навчання

Феськів В.М.

14

Тимошів Артем

3

6

Математика

Федоришин М.М.

Материнський Дмитро Богданович

 

ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання

Яріш Руслана Петрівна

І  місце в ІІ і ІІІ етапах і ІІІ місце в ІV етапі

Всеукраїнських олімпіад з історії (2013-2014 н.р.)

Наші перемоги у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчальний рік

Прізвище, ім’я учня

місце

клас

предмет

учитель

1

Василик Зоряна

8

Обр.мист.

Яцина М.І.

2

Кравчук Мирослава

ІІІ

9

Обр.мист.

Яцина М.І.

3

Кравчук Мирослава

ІІ

9

Географія

Красножона С.І.

4

Василик Зоряна

ІІ

8

Німецька мова

Феськів О.М..

5

Кравчук Мирослава

ІІ

9

Історія

Скробала Н.В.

6

Кравчук Мирослава

ІІІ

9

Українська мова

Кавецька ММ.

7

Дем`янчук Іван

ІІІ

9

Фізика

Вавринюк Л.В.

8

Материнська Аліна

ІІІ

8

Біологія

Кавецька Г.Й,

9

Стеренчак Наталія

ІІ

9

Правознавство

Скробала Н.В.

 

Телефон: 

03544 3 31 30

електронна пошта: zochskom@gmail.com

Адреса:

вул. Шкільна

село Скоморохи

Бучацького району

Тернопільської області

48462

Контакт